• -12,00 zł

Książka z okienkami Moje pierwsze 100 zwierząt

32,00 zł
20,00 zł Zniżka 12,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

W tej książce wasze dziecko pozna ponad 100 zwierząt z całego świata. Będzie otwierać okienka i dowie się jak wyglądają zwierzęta, jak nazywają się ich dzieci, pozna miejsca, w których żyją, a nawet dźwięki, jakie wydają.

Otwierane okienka i piękne ilustracje zapewnią dużo dobrej zabawy! 100 zwierząt z serii "Akademia mądrego dziecka Odkrywaj i baw się” to wyjątkowa książeczka edukacyjna opowiadająca w zabawny sposób o zwierzętach.

„100 pierwszych zwierząt. Akademia mądrego dziecka. Odkrywam i bawię się” to: nazwy zwierząt według kolorów, które zwierzęta mieszkają na wsi i ich odgłosy,a które na sawannie, w dżungli, w morzu, na świecie.

Otwierane okienka obrazki rozwijające motorykę małą i zapewniające dzieciom dużo śmiechu i radości urocze i przyjazne ilustracje „Akademia mądrego dziecka - Odkrywam i bawię się” to przeznaczona dla maluchów seria książeczek do nauki nowych słów poprzez angażującą zabawę, okienka zachęcą najmłodszych do interakcji.

Dzięki angażującym pytaniom nowe informacje same wchodzą do głowy. To książka do której dziecko będzie wielokrotnie wracać!


Oprawa: Twarda.

Ilość stron: 14.

Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką:32 PLN
Cena początkowa 32 PLN

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.