Puzzle drewniane z pinezkami ZOO

15,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie


Edukacyjne, drewniane puzzle ze zwierzątkami to propozycja dla dzieci, które chcą zapoznać się z nowymi kształtami, utrwalić nazwy poszczególnych zwierzaczków, a co najważniejsze poćwiczyć paluszki podczas zabawy.

Zestaw zawiera 9 elementów, które dziecko może spotkać najczęściej podczas wycieczki do ZOO lub cyrku:
- tygrysek

- koala
- zebra
- kangurek
- żyrafka
- lew
- kameleon
- lampart
- słonik z mamą

Parametry techniczne:
Tablica wykonana z drewna, wymalowana w sposób estetyczny.
Realistycznie odwzorowuje przedstawione zwierzątka.
W układance jest min. 9 elementów do układania.
Wymiar tablicy 30 x 22,5 x 0,6 cm


Nie od dziś wiadomo, że dzieci najszybciej uczą się poprzez zabawę.
Oferowana przez nasz sklep internetowy zabawka edukacyjna, kreatywna zajmie malucha na wiele godzin, zapewniając mu doskonałą rozrywkę, a jednocześnie wspomoże rozwój umysłowy.
Kreatywna układanka ze zwierzątkami zapewni dziecku wiele chwil wspaniałej zabawy min. pozwoli utrwalić nazwy najpopularniejszych zwierzaków zamieszkujących ZOO i na innych kontynentach naszego świata.
Dziecko bawiąc się układanką dopasowuje elementy do pustych miejsc, układanki wykonane są z naturalnego drewna, w kolorowej fakturze.
Każda z układanek idealnie rozwija umysł i wyobraźnię dziecka ucząc je spostrzegawczości, koncentracji i logicznego myślenia.
Dziecko również ćwiczy zdolności manualne szczególnie paluszki. Zalety tego rodzaju zabawek doceniło już wiele rodziców, przedszkoli a i samych dzieci, które z uśmiechem na twarzy siadają do układanek.

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.