• -35,00 zł

Lalka bobas z łóżeczkiem, wózkiem zabawka 4w 1

130,00 zł
95,00 zł Zniżka 35,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Funkcjonalny zestaw 4 w 1 to idealny prezent dla dziewczynki. W zestawie znajdzie wszystko co potrzebne do opieki nad małym bobasem. Co równie ważne lalka wydaje dźwięki, zamyka i otwiera oczy jak prawdziwa.

Zestaw zawiera:

  • bobasa 
  • wózek spacerowy
  • łóżeczko
  • akcesoria

Poniżej znajdziecie dokładny opis elementów zestawu:

Lalka to miękki bobas z głową, rączkami i nóżkami z twardszego tworzywa. Całość ubrana w śpioszki z czapeczką. Śpiochy odpinają się z tyłu na rzep, a czapeczka jest przyszyta z tyłu do śpiochów, dzięki czemu się nie zgubi. Lalka zamyka i otwiera oczy przy pochylaniu. Dodatkowo wewnątrz lalki mechanizm, który po naciśnięciu sprawi, że będzie mówić. Lalka mówi następujące zwroty: mama, papa, hello, bye-bye, śmieje się i płacze.

Wymiary: 36 x 18cm

Wózek to klasyczna spacerówka, którą łatwo się składa i rozkłada. Zabezpieczenie wózka przez złożeniem to trzy elementy: dwa elementy na rurki po obu stronach wózka oraz krzyżak z tyłu. Kolorowe kropeczki na siedzeniu dodają całości uroku. Wózek utrzymany w różowo-szaro-białej kolorystyce. Z przodu wózek posiada pas chroniący przez wypadnięciem, jak w prawdziwym wózku. 

Wymiary rozłożonej spacerówki: 52 x 38 x 27cm

Łóżeczko to typowe łóżko turystyczne, ale sprawdzi się również na miejscu. Całość wymaga złożenia, ale system montażu jest łatwy i nie wymaga żadnych dodatkowych narzędzi. Rurki łączy się ze sobą trójnikami. Kolorystyka łóżeczka pasuje do wózka. Po obu dłuższych bokach siatka, aby można było widzieć lalkę. Łóżeczko w specjalnym pokrowcu, w którym nie będzie zajmowało dużo miejsca po rozmontowaniu.

Wymiary łóżeczka: 44 x 29 x 28cm

Akcesoria to wszystko co potrzebne do karmienia Waszej lalki. Znajdziecie tu specjalną miseczkę z przegródkami oraz sztućce: łyżeczkę, widelczyk i nożyk. Sztućce są profilowane i ozdobione misiem na końcu. Dodatkowo w zestawie również kubek niekapek.

Wiek: 3+

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.